Hakkımızda

INTESOL Türkiye kimdir ?


INTESOL Türkiye, Birleşik Krallık'ta İngiltere'de kurulu olan INTESOL Worldwide şirketinin Türkiye'deki tek temsilcisi, eğitim uygulayıcısı ve düzenleyicisidir. INTESOL Türkiye online kursları British English Board (BEB) tarafından yönetilmektedir.


INTESOL, 1993 yılından beri TESOL/TEFL sertifikasyonu alanında dünya çapında bir markadır. Türkiye'de geçerlidir ve Milli Eğitim Bakanlığı onayına uygundur, aynı zamanda dünyanın bir çok ülkesinde varolan merkezleri sertifikasyonu daha yaygın ve saygın kılar. Tüm sertifikaslar İngiltere'de basılır ve ALAP - Awarding Language Acquisition for Professionals. - tarafından akreditedir.


Nasıl daha fazla bilgi alabilirim ?


Daha fazla bilgi ve detay almak ya da sorular sormak isteyebilirsiniz. Bu durumda, lütfen sayfamızdaki iletişim formu doldurunuz ve size ulaşabileceğimiz bilgilerinizi bizimle paylaşınız, en kısa sürede size geri dönerek isteğiniz doğrultusunda bir telefon görüşmesi ayarlanacaktır. (Görüşme Türkçe ve/veya İngilizce yapılabilir)

+44 (1273) 25 24 42 no'lu WhatsApp Business numaramıza mesaj atarak anlık bilgi alabilirsiniz.

+90 (850) 2552 232 no'lu British English Board Türkiye Çağrı Merkezini arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.


TESOL Sertifikası Nedir?


TESOL sertifikası nedir, ne değildir. "British English Board Türkiye" YouTube kanalında tüm yönleriyle TESOL hakkında merak edilenleri derledik, izleyelim, öğrenelim.ÖNEMLİ DUYURU

Başlangıç olarak £70.- GBP İngiliz Sterlini ödeyerek TESOL kursunuza aynı gün içerisinde başlayabilir ve kalan ödemelerinizi kendiniz planlayabilirsiniz.

TESOL Kurs Tipleri ve Fiyatları


Detaylar için WhatsApp hattına yazabilirsiniz (İngilizce)