Akreditasyon

Akreditasyon


INTESOL Türkiye'nin TESOL/TEFL kursları ALAP (Awarding Language Acquisition for Professionals) tarafından akreditedir. ALAP, ELT (İngilizce Öğretimi) sektöründe uzmanlaşmış bir akreditasyon kuruluşudur.

ALAP, İngilizce Öğretmenliği alanında uzman ve deneyimli, saygın bir akademik kurul tarafından desteklenmektedir. Kurul, akademik düzeyde kaliteden ödün verilmeyerek ALAP sertifikasyonun değerini hep en yukarıda korumasını sağlar.

" Eğitim dünyası sıklıkla akademik kursların sertifikasyonlarının sorgulanması ile gölgelenmektedir. Bu nedenle, profesyonelce hazırlanmış hakiki kurs programları ile ticari kazanç uğruna üretilmiş olanları birbirinden ayırmak için eğitim kurumlarının yapması gereken akredite edilmiş olan sertifikasyon programlarının içeriği ile kurslar düzenlemektir. Akreditasyon, bir kurs programının ve/veya kurs sağlayıcısının belirli bir takım standartları yerine getirmesinin ve bunları uygulamasının harici bir kurum tarafından tanınması ve denetlenmesidir. ALAP'ın kurul üyesi olarak, bu tanımlamanın uygulanmasının üstün ve seçkin bir örneği olan INTESOL ile ilişkili olmaktan ve beraber çalışmaktan çok memnunum. "

Dr Paul Rogers Msc,PhD,FCoT, FIFL, FInstLM, FRSA
ALAP Academik Kurul Üyesi

UKRLP (UK Register of Learning Providers)


INTESOL Worldwide, İngiltere'de UKRLP (UK Register of Learning Providers) tescillidir.
UKRLP'da kayıtlı olmak INTESOL'un Birleşik Krallık merkezli resmi ve yasal bir kaynak tarafından tanındığını gösterir.

UKRLP (UK Register of Learning Providers). Number 10012948
Sertifikasyon


TESOL kursunuzu başarı ile tamamladıktan hemen sonra İngiltere'den gelecek olan dokümanlarınız;

1- ALAP (Awarding Language Acquisition For Professionals) tarafından akredite edilmiş hologram logolu INTESOL TESOL Sertifikanız.

2- Detaylı TESOL Kurs Transkriptiniz

3- INTESOL tarafından onaylanmış öğretme pratiği sertifikanız.

4- British English Board (BEB) tarafından hem Türkçe hem İngilizce olarak hazırlanan onay mektubu.TESOL Sertifikası Nedir?


TESOL sertifikası nedir, ne değildir. "British English Board Türkiye" YouTube kanalında tüm yönleriyle TESOL hakkında merak edilenleri derledik, izleyelim, öğrenelim.ÖNEMLİ DUYURU

COVID-19 salgını dolayısıyla ödemelerinizi kendiniz planlayın, zaman kaybetmeyin.

Başlangıç olarak ₺795,- Türk Lirası ödeyerek TESOL kursunuza aynı gün içerisinde başlayabilirsiniz.

TESOL Kurs Tipleri ve Fiyatları


Detaylar için WhatsApp hattına yazabilir (İngilizce) ya da +90 (850) 2552 232 arayabilirsin.